XII edycja Web Analytics Wednesday w The Blueberry Restuarant

Zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie z cyklu Web Analytics Wednesday w 2017 roku!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 kwietnia 2017 o godzinie 19.00. Spotykamy się w restuaracji Buleberry przy placu Zbawiciela w Warszawie.

Prezentowane będą 2 tematy:

Jarosław Trybuchowicz „Wykorzystanie danych z systemów analitycznych w sprzedaży online”
Jarosław przez 3 lata był związany z Audioteką (Marketing Automation, Business Intelligence, retencja użytkowników). Obecnie właściciel zarządzający uniwersalną platformą zniżkową shopconnector.pl oraz sklepem internetowym bardotti.pl. Konsultant e-Commerce. Absolwent University of Essex i SGH.

Piotr Poznański „7 grzechów analityki internetowej”
Mimo wielkich oczekiwań oraz niewątpliwych atutów, analityka cyfrowa wciąż nie wdarła się na salony wyższego managementu. Czy wynika to jedynie z ignorancji HiPPO, oraz tendencji do utrzymywania status quo? Może wina leży także po stronie analityków oraz w ograniczeniach narzędzi, którymi się posługują? Piotr przyjrzy się krytycznie, ale i z nutą poczucia humoru, głównym bolączkom branży analityki cyfrowej.

Piotr jest współtwórcą polskiej edycji Web Analytics Wednesday. W branży interaktywnej od 1999 roku. Ostatnie 12 lat spędził pracując w działach digital czołowych międzynarodowych firm i organizacji. Z zamiłowania trener i krytykant.

Logistyka
Data: 12 kwietnia 2017
Miejsce: Restauracja Blueberry, pl. Zbawiciela, Warszawa (Sprawdź jak dojechać)
Godzina: 19:00-22:00

Serdecznie zapraszamy!

Piotr w imieniu społeczności WAW

Napisano w Informacje o spotkaniach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*