Jim Sterne na Web Analytics Wednesday: 5.06.2014, Warszawa

III edycja Web Analytics Wednesday bez wątpienia będzie wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że tym razem środa wypada w czwartek

Szykuje się prawdziwe święto analityki: będziemy gościć Jima Sterna, ojca analityki internetowej na świecie.

Jim Sterne to ewangelista analityki internetowej i konsultant firm z listy Fortune 500, który od ponad 20 lat przekonuje firmy o potrzebie pomiaru działalności marketingowych prowadzonych online i podejmowaniu decyzji na ich podstawie. Autor 5 książek na temat marketingu internetowego, email marketingu i analityki internetowej. Twórca Emetrics Summit — największej konferencji na temat analityki internetowej na świecie, która rokrocznie jest organizowana w kilku krajach świata. Jeden z twórców i blisko 10-letni prezes Digital Analytics Association — stowarzyszenia, które pomaga analitykom stać się bardziej cennymi zasobami w ich organizacjach poprzez edukację, badania i wsparcie.

W czasie Web Analytics Wednesday Jim Sterne przedstawi krótką prezentację: „From Bits and Bytes to Business Insights” a następnie odpowie na pytania uczestników w trakcie panelu dyskusyjnego. Później, tradycyjnie już, przewidziany jest czas na integrację oraz rozmowy o analityce (i nie tylko) przy piwie.

5 czerwca 2014 spotykamy się w Sztuki & Sztuczki o godzinie 19:00.

Sprawdź, jak trafić do Sztuki & Sztuczi.

Nie może Was zabraknąć!

Napisano w Informacje o spotkaniach Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*